Zarząd Elektrim-Megadex S.A. informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki Elektrim-Megadex S.A.

odbędzie się w dniu 27 czerwca 2024 roku o godz. 11.00 w siedzibie Spółki.

Zapraszamy do zakładki „Relacje Inwestorskie”, widok „Komunikaty” w celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi ZWZ.

Zarząd Elektrim-Megadex S.A. informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Elektrim-Megadex S.A.

odbędzie się w dniu 5 lipca 2023 roku o godz. 12.00 w siedzibie Spółki.

Zapraszamy do zakładki „Relacje Inwestorskie”, widok „Komunikaty” w celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi NWZ.

Zarząd Elektrim-Megadex S.A. informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Elektrim-Megadex S.A. odbędzie się w dniu 29 czerwca 2023 roku o godz. 12.00 w siedzibie Spółki. Zapraszamy do zakładki „Relacje Inwestorskie”, widok „Komunikaty” w celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi ZWZ.

Zarząd Elektrim-Megadex S.A. informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Elektrim-Megadex S.A. odbędzie się w dniu 26 września 2022 roku o godz. 14.00 w siedzibie Spółki. Zapraszamy do zakładki „Relacje Inwestorskie”, widok „Komunikaty” w celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi ZWZ.

Zarząd Elektrim-Megadex S.A. informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Elektrim-Megadex S.A.odbędzie się w dniu 28 września 2021 roku o godz. 11.00 w siedzibie Spółki.

Zarząd Elektrim-Megadex S.A. informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Elektrim-Megadex S.A. odbędzie się w dniu 29 września 2020 roku o godz. 13.00 w siedzibie Spółki. Zapraszamy do zakładki „Relacje Inwestorskie”, widok „Komunikaty” w celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi ZWZ.